AquaRoyal Su Arıtma Cihazı

AquaRoyal Su Arıtma Cihazı

AquaRoyal arıtma cihazı tıpkı yaylalarda olduğu gibi; berrak, taze, kokusuz, yumuşak ve en önemlisi de sağlıklı su elde etmenizi sağlar. AquaRoyal sizi kanserojen pet ambalajlardan kurtarırken ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlar.
 
Her Yudumda Lezzet
İçme suyunuzu en ideal değerlerinde lezzetli ve sağlıklı haliyle doyasıya tüketirsiniz.
 
Hem Yudumda Sağlık
AquaRoyal su arıtma cihazı çeşme suyunu 5 kademeli hiper filtrasyon sisteminden geçirerek birinci sınıf kalitede suya ulaşmanızı sağlar.
 
Uzun Ömürlü
AquaRoyal arıtma cihazları düzenli filtre değişimlerinde tam 15 yıllık ortalama ömre sahiptir.

  • Marka: Teknik14
  • Kategori: Su Arıtma Cihazları
  • Görüntülenme Sayısı: 401

Özellikler

AQUAROYAL İLE TANIŞIN.
Arıtılmış, taze ve tertemiz içme suyunu doyasıya tüketerek sağlığını düşünen herkes için bir AquaRoyal ürünü mutlaka var.
 
 
EVİNİZ İÇİN
Ev tipi AquaRoyal ile daha sağlıklı içme suyunu elde ederek oldukça lezzetli yemekler ve içecekler hazırlayın.
 
 
İŞ YERİNİZ İÇİN
AquaRoyal cihazınızı işyerinize alarak çalışanlarınızın sağlığını düşünürken aynı zamanda maliyetleri de düşürün.

Teknik Bilgiler

5 Aşamalı Kusursuz Filtrasyon Sistemi.

1. Aşama
Micron Inline Sediment Filter (Ön Tortu Filtrasyonu) → Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur) bulanıklık oluşturur.  Bu filtre tüm bu olumsuz bileşenleri tutarak sudan ayırır.
 
2. Aşama
Inline UDF Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre → Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazları ve organik atıklar gibi kimyasallardan arıtır. Yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır.
 
3. Aşama
Inline CTO Blok Karbon Filtre → Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organil bileşenleri sudan ayırarak filtreler. Böylece su kimsayallardan tamamen arınmış olur.
 
4. Aşama
Membran Filtre → İnce film kompozit (TFC) yüksek kaliteli membran sayesinde, suyunuzda oluşabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırılır. %100 güvenli içme suyu için çok önemli bir detaydır.
 
5. Aşama
Yüksek Kalite Coconat Post Karbon → Membran filtreden çıkan arıtılmış su, saflığa çok yakın olup içim için çok hamdır. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkan su, içim için daha hoş ve lezzetli hale gelir.
 
Doyasıya İçin
5 aşamalı filtrasyon sisteminden geçen suyunuz artık içim için hazırdır. Suyunuzu yemekleriniz, çay ve kahvenizde başta olmak üzere birçok alanda doyasıya, güvenle tüketebilirsiniz.

AquaRoyal Su Arıtma Cihazı AquaRoyal Su Arıtma Cihazı

Bize yazın, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim!

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı