Hakkımızda

Hakkımızda

Dünden bugüne markamız

2011 yılından bu yana su sebili ozonlama ve dezenfektan hizmeti vermekteyiz. Çalışmış olduğumuz firmalar ile çok uzun yıllar çalışmaya devam etmemiz, işimizde ne kadar başarılı ve uzman olduğumuzun bir kanıtıdır.

Sizlere sebil temizliği konusunda A’dan Z’ye hizmet vermekte olan firmamız, teknik14 bünyesinde kurulmuş olup, birçok kurumsal firmanın yanında bireysel anlamda müşterisi bulunmaktadır.

2011 yılı itibariyle kurmuş  olduğumuz  su sebili dezenfekte ve tamir şirketimiz 

Siz değerli müşterilerimizin sağlık önceliğini  1. Sırada muhafaza ekmektedir. Bu gaye altında su sebillerinizin tamir,bakım,dezenfekte uygulamalarını ozonlama  sistemi  kullanarak yapmaktayız.

Markası ve özelliği ne olursa olsun,   pek çok su sebili markalarının onarım,revizyon,sanitasyon işlemlerini  periyodik olarak takip ediyoruz.

Su sebilleriniz mevcut iş yerinizden alınarak,yada yer ve mekan duruma göre bulunduğu alanlarda ozonlama yapılmaktadır.

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon
 
Faaliyet gösterdiğimiz sektör içinde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan, topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileri taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır. Ayrıca Paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, hırs, iddia, hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir.

Etik İlkelerimiz

KALİTE
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizde mükemmellik ve kalite esasına bağlıyız.
 
EKİP ÇALIŞMASI
Ortak hedefe ulaşmak için müşterilerimiz ve partnerlerimizle birlikte çalışırız.
 
DÜRÜSTLÜK 
Bizler doğruyuz ve eylemlerimiz ile sözlerimiz tutarlıdır. Tüm eylemlerimizde dürüst ve doğru hareket ederiz.
 
GÜVENİLİRLİK
Güvenilir olduğumuzdan projeleri en yüksek standartları koruyarak söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

Bize yazın, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim!

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı